piątek, 18 marzec 2016 00:00

Warsztaty wielkanocne w grupie II

W dniu 18 marca 2016r gościliśmy rodziców przedszkolaków z grupy II.  Z okazji zbliżających Świąt Wielkanocnych wykonaliśmy wspólnie wielkanocne piaskowe obrazki. Miło i przyjemnie spędziliśmy ten wspólny czas.

piątek, 15 kwiecień 2016 00:00

Studenci z Uniwersytetu Medycznego w grupie II

Odwiedzili nas studenci z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Z pomocą studentów dzieci poznały pracę i obowiązki jakie wykonują lekarze i pielęgniarki w swoim zawodzie.

W dniu 25.02.2016r dzieci miały okazję spotkać się z autorką książek dla dzieci. Pisarka zaprezentowała swoją książkę pt. "Kotek w autobusie". Przedszkolaki wzięły również udział w warsztatach przygotowanych przez Panią Katarzynę. Uśmiechnięte i radosne twarze dzieci są najlepszą oceną odbytego spotkania.

wtorek, 09 luty 2016 00:00

Dzień Babci i Dziadka w grupie II

Dzieci miały zaszczyt zaprosić swoich dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka pod hasłem "Życzenia dla Babci, życzenia dla dziadka". W części artystycznej dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków wspólnie zasiedli do poczęstunku.

czwartek, 11 luty 2016 00:00

Bal karnawałowy w grupie II

Dzieci z grupy II wzięły udział w balu karnawałowym pt. "Karnawałowa Orkiestra", prowadzonym przez grupę teatralną KARUZELA. Wszystkie nasze pociechy miały okazję przebrać się za swoje ulubione postacie z bajek. Zabawa była bardzo udana.

poniedziałek, 14 grudzień 2015 00:00

Warsztaty świątecznie w grupie II

Dzieci z grupy II zaprosiły Rodziców na warsztaty bożonarodzeniowe. Wspólnie wykonali ozdoby choinkowe, którymi mogli przystroić własne drzewko w domu.

czwartek, 10 grudzień 2015 00:00

Ubieranie choinki w grupie II

Czekając na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia dzieci pięknie ubrały choinkę w swojej sali.

środa, 25 listopad 2015 00:00

Warzywny dzień w grupie II

"Kto chce być silny i zdrowy jak ryba - musi jeść warzywa"

Dzieci z grupy II urządziły stragan z przyniesionych z domu warzyw. Dzieci miały okazję poznać nazwy warzyw jak również poznać je za pomocą zmysłu wzroku, węchu oraz smaku.

piątek, 20 listopad 2015 00:00

Dzieci z grupy II przygotowują kanapki

Dzieci poznały zasady zdrowego odżywiania. Samodzielnie wykonały pyszne kanapki, które zjadły ze smakiem.

piątek, 20 listopad 2015 00:00

Grupa taneczna Fair Play w przedszkolu

Przedszkolaki, lubią gdy odwiedzają je osoby z poza przedszkola. Gościliśmy grupę taneczną Fair Play. Zabawa była udana.