poniedziałek, 14 grudzień 2015 00:00

Warsztaty świątecznie w grupie II

Dzieci z grupy II zaprosiły Rodziców na warsztaty bożonarodzeniowe. Wspólnie wykonali ozdoby choinkowe, którymi mogli przystroić własne drzewko w domu.

czwartek, 10 grudzień 2015 00:00

Ubieranie choinki w grupie II

Czekając na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia dzieci pięknie ubrały choinkę w swojej sali.

środa, 25 listopad 2015 00:00

Warzywny dzień w grupie II

"Kto chce być silny i zdrowy jak ryba - musi jeść warzywa"

Dzieci z grupy II urządziły stragan z przyniesionych z domu warzyw. Dzieci miały okazję poznać nazwy warzyw jak również poznać je za pomocą zmysłu wzroku, węchu oraz smaku.

piątek, 20 listopad 2015 00:00

Dzieci z grupy II przygotowują kanapki

Dzieci poznały zasady zdrowego odżywiania. Samodzielnie wykonały pyszne kanapki, które zjadły ze smakiem.

Grupa taneczna Fair Play w przedszkolu

Przedszkolaki, lubią gdy odwiedzają je osoby z poza przedszkola. Gościliśmy grupę taneczną Fair Play. Zabawa była udana.

piątek, 20 listopad 2015 00:00

Spotkanie z chemikiem w grupie II

W przedszkolu prowadzony jest cykl spotkań z doświadczonym chemikiem. Dnia 30 września 2015r odbyła się "Naukowa Akademia"dzięki, której dzieci wyciągnęły ciekawe wnioski z przeprowadzonych eksperymentów.

Grupa II poznaje zioła

Dzieci poznały gatunki ziół, które same sadziły i pielęgnowały w ogródku przedszkolnym.

Dnia 21 października dzieci z grupy II i III uczestniczyły w wycieczce do Nadleśnictwa Dojlidy. Zapoznały się z leśną roślinnością i pogłębiły wiedzę na temat lasu. Mimo deszczowej pogody wycieczka była bardzo udana.  Zakończyła się ogniskiem i pieczonymi kiełbaskami.

wtorek, 14 kwiecień 2015 00:00

Zdrowe odżywianie grupa II

Wspólne oglądanie filmu pt. "Zachowaj równowagę" prowadzonego przez Pascala Brodnickiego. Rodzice z dziećmi wykonali piramidę zdrowego żywienia z wycinków gazet. Przygotowaliśmy zdrowe i kolorowe kanapki.