wtorek, 14 kwiecień 2015 00:00

Zdrowe odżywianie grupa II

Wspólne oglądanie filmu pt. "Zachowaj równowagę" prowadzonego przez Pascala Brodnickiego. Rodzice z dziećmi wykonali piramidę zdrowego żywienia z wycinków gazet. Przygotowaliśmy zdrowe i kolorowe kanapki.

czwartek, 26 marzec 2015 00:00

Warsztaty Wielkanocne w grupie II

Przed Wielkanocą wspólnie z rodzicami wykonaliśmy świąteczne palmy.

poniedziałek, 16 marzec 2015 00:00

Spotkanie ze Strażą Miejską w grupie II

W przedszkolu odwiedził na funkcjonariusz ze Straży Miejskiej. Poznaliśmy znaki drogowe i zasady ruchu drogowego. Już wiemy jak bezpiecznie trzeba się poruszać na ulicy.

poniedziałek, 09 marzec 2015 00:00

Spotkanie z leśnikiem w grupie II

W tym roku odwiedziła nas Pani z Nadleśnictwa. Opowiedziała jak opiekować się ptakami w okresie zimowym. Dostaliśmy w prezencie pokarm i karmnik, który powiesiliśmy w ogrodzie przedszkolnym.

poniedziałek, 02 luty 2015 00:00

Dzień Babci i Dziadka w grupie II

Jak co roku w styczniu odwiedzili nas dziadkowie. W dniu ich święta przygotowaliśmy przedstawienie pt "Jak dziadek piekł babkę". Myślimy, że wszystkim się podobało . Po części artystycznej zaprosiliśmy wszystkich gości na poczęstunek.

wtorek, 28 październik 2014 00:00

Szyjemy kominy na jesień - grupa II

Pani Justyna zapoznała dzieci z obsługą maszyny do szycia. Dzieci miały okazję wypróbować własnych sił podczas szycia dla siebie kominów na jesienne chłodne dni.

Sprzątamy nasz mały świat - grupa II

W ramach akcji "Sprzątanie Świata robiliśmy porządki w naszym ogrodzie przedszkolnym. Dzięki temu nauczyliśmy się w jaki sposób należy segregować śmieci i jak ważne jest to dla naszej planety.

Warzywne ludki w grupie II

Dzieci z grupy II tworzyły wesołe ludziki z warzyw, które przyniosły do przedszkola z domu.

Jesienna wyprawa do parku - grupa II

20 października dzieci wybrały się do parku gdzie zbierały kolorowe jesienne liście z których powstały piękne prace plastyczne.