Wizyta w salonie fryzjerskim - grupa V

Serdecznie dziękujemy Panu Wojtkowi - tacie Bruna za zaproszenie nas do salonu fryzjerskiego. Wizyta w salonie "The Gentlemans barber shop" umożliwiła dzieciom poznanie zawodu fryzjera męskiego i golibrody.
czwartek, 19 maj 2016 00:00

Zapraszamy do czytania w grupie I

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i dziadków do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji: Cała Polska Czyta Dzieciom! Mieliśmy już pierwszych wspaniałych gości!! Dzieci były zasłuchane i zachwycone !! Dziękujemy!

Wizyta piłkarza Jagielloni w grupie I

W dniu 12.05.2016r. odbyło się spotkanie z reprezentantem Jagielloni Białystok - Konstantinem Wasiljewem. Dzieci były zachwycone!! Dziękujemy!
Wiosenne prace w ogrodzie ruszyły pełną parą. Dzieci uporządkowały nasz ogródek po zimie i wiosna powitała nas kwiatami. Bruno zasadził wraz z pomocnikami bratki, a mama pomogła nam w wiosennych porządkach. Przedszkolaki bardzo dziękują mamie Bruna za pomoc.
W naszej grupie odbyło się również spotkanie z pracownikiem Straży Miejskiej. Dzieci dowiedziały się jak należy zachowywać się w sytuacjach trudnych, do kogo się zgłosić by uzyskać pomoc.
środa, 20 kwiecień 2016 00:00

Grupa V pracuje z materiałem rozwojowym

Dzieci z grupy V tak pracują z materiałem montessoriańskim. Lekcje ciszy, materiał zmysłowy, matematyczny oraz wychowanie kosmiczne i językowe to jest nasza praca na co dzień.
wtorek, 19 kwiecień 2016 00:00

Niespodzianka na urodziny Maćka w grupie V

W dniu urodzin Maćka Tata przygotował niespodziankę i zaprezentował dzieciom magiczne sztuczki, doświadczenia z piłeczkami i bańkami mydlanymi. Było to spotkanie pełne wrażeń i na długo zostanie dzieciom w pamięci - dziękujemy za bardzo miła niespodziankę.
Odwiedziła nas miła Pani która opowiedziała o swoim zawodzie i przypomniała nam jak dbać o swoje bezpieczeństwo. To była ważna lekcja. Każdy z nas musi być bardzo ostrożny!