wtorek, 03 luty 2015 00:00

Zabawy zimowe w grupie VII

Chociaż tegoroczna zima skąpi mam śniegu, dzieci potrafią cieszyć się nawet z małej ilości "białego puchu".
wtorek, 03 luty 2015 00:00

Dzień Babci i Dziadka w grupie VII

Babcia i Dziadek są zawsze mile widziani w naszym przedszkolu. "Spotkanie w Kuchcikowie" umilały naszym gościom występy dzieci. "Kuchenna orkiestra" inscenizacja pt. "Piekł dziadek babkę" oraz degustacja samodzielnie upieczonych ciastek w kształcie serc.
czwartek, 22 styczeń 2015 00:00

Bal w grupie I

Dzieci wcieliły się w role swoich ulubionych bohaterów i wszystkie razem bawiły się na balu przy muzyce i tańcach.
czwartek, 22 styczeń 2015 00:00

Uczymy się przez zabawę - grupa I

Dzieci każdego dnia poprzez naukę i zabawę poznają otaczający nas świat.
W dniu 15 stycznia 2015 r dzieci z grupy IV spotkały się z Panią Katarzyną Kościewicz (mamą Tomka i Miłoszka) i Magdaleną Wieremiejuk, autorkami przewodnika dla dzieci po Białymstoku pt. Spacer z Kawelinem.
wtorek, 13 styczeń 2015 00:00

Bal - grupa VII

Jak co roku w karnawale był w przedszkolu bal nad bale "Każdy bawił się wspaniale".