wtorek, 24 marzec 2015 00:00

Warsztaty Wielkanocne w grupie VIII

24 marca odbyły się warsztaty z okazji Świąt Wielkanocnych. Na początku dzieci wystąpiły prezentując swoje umiejętności wokalne następnie wraz z rodzicami wykonały ozdoby wielkanocne.
środa, 18 marzec 2015 00:00

Alime z Turcji w grupie VIII

Alime z Turcji pracuje z przedszkolakami z grupy VIII. Pomimo bariery językowej dzieci szybko polubiły naszego gościa, oczywiście z wzajemnością. Nasi mali pracusie...
wtorek, 17 marzec 2015 00:00

Owocowe szaszłyki w grupie VIII

Zdrowo się odżywiamy i owoce na patyczki nakładamy. Dzieci wiedzą co jest zdrowe i szaszłyki już gotowe.
wtorek, 03 marzec 2015 00:00

Lekcja o Turcji - grupa VI

W związku z wizytą w naszym przedszkolu uczennic z Turcji w grupie VI przeprowadzono zajęcia na temat tego kraju: kultury, muzyki i wiary.
wtorek, 03 luty 2015 00:00

Zabawy zimowe w grupie VII

Chociaż tegoroczna zima skąpi mam śniegu, dzieci potrafią cieszyć się nawet z małej ilości "białego puchu".
wtorek, 03 luty 2015 00:00

Dzień Babci i Dziadka w grupie VII

Babcia i Dziadek są zawsze mile widziani w naszym przedszkolu. "Spotkanie w Kuchcikowie" umilały naszym gościom występy dzieci. "Kuchenna orkiestra" inscenizacja pt. "Piekł dziadek babkę" oraz degustacja samodzielnie upieczonych ciastek w kształcie serc.