czwartek, 28 styczeń 2016 00:00

Bal karnawałowy w grupie IV

"W karnawale same bale" - nasza grupa wyśmienicie bawiła się podczas balu karnawałowego. Były wróżki, księżniczki i pszczółki. Chłopcy przebrali się za rycerzy, batmanów czy zwierzaki. Również nasz Panie wcieliły się w różne postacie.
wtorek, 26 styczeń 2016 00:00

Bal karnawałowy - grupa VIII

Od Trzech Króli, po ostatki, Wszędzie bale i prywatki, Piękne stroje, dziwne maski, Śpiewy, tańce i oklaski. Od dziadunia, aż po malca, Każdy chce zatańczyć walca, Wszyscy bawią się wspaniale, Jak co roku w karnawale.
środa, 20 styczeń 2016 00:00

Dzień Babci i Dziadka w grupie IV

20 stycznia 2016 r gościliśmy w naszej grupie ukochanych dziadków i babcie. Dzieci zatańczyły i zaśpiewały oraz powiedziały wierszyki i obdarowały gości własnoręcznie wykonanymi upominkami. Potem były wspólne zabawy i poczęstunek.
wtorek, 19 styczeń 2016 00:00

Spotkanie z fotografem w grupie IV

IV grupę odwiedził tata Zuzi i Franka, który jest fotografem. Pan Artur opowiedział o swojej pracy oraz pokazał sprzęt fotograficzny sprzed lat oraz ten współczesny. To była interesująca lekcja! Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia.
22 grudnia 2015 r. odwiedzili nas uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej Nr 29 w Białymstoku pod opieką Pani Ireny Boreczko - Aksiucik. Były ciekawe opowieści, wspólne kolędowanie i zabawy. Przedszkolaki otrzymały od starszych kolegów i koleżanek własnoręcznie wykonane prezenty podziwiając…
poniedziałek, 28 grudzień 2015 00:00

Spotkanie z Mikołajem w grupie VI

18 grudnia 2015 r podczas wspólnego śpiewania kolęd przedszkole odwiedził Mikołaj. Dzieci powiedziały wierszyki i zaśpiewały wspólnie kolędę. Na koniec wizyty Mikołaj wręczył prezenty dzieciom.
środa, 23 grudzień 2015 00:00

Wigilia i spotkanie z Mikołajem w grupie VIII

"Świąteczny czas, świąteczny czas, Wesoło wita nas, Tej nocy czar, cudowny blask, Niech wszystkim nam rozbłyśnie..." W tym dniu dzieci uczestniczyły we wspólnym kolędowaniu, dzieliły się opłatkiem. Następnie odwiedził nas Mikołaj, który rozdał dzieciom prezenty.Radości nie było końca. Po takich…