wtorek, 03 marzec 2015 00:00

Lekcja o Turcji - grupa VI

W związku z wizytą w naszym przedszkolu uczennic z Turcji w grupie VI przeprowadzono zajęcia na temat tego kraju: kultury, muzyki i wiary.
wtorek, 03 luty 2015 00:00

Zabawy zimowe w grupie VII

Chociaż tegoroczna zima skąpi mam śniegu, dzieci potrafią cieszyć się nawet z małej ilości "białego puchu".
wtorek, 03 luty 2015 00:00

Dzień Babci i Dziadka w grupie VII

Babcia i Dziadek są zawsze mile widziani w naszym przedszkolu. "Spotkanie w Kuchcikowie" umilały naszym gościom występy dzieci. "Kuchenna orkiestra" inscenizacja pt. "Piekł dziadek babkę" oraz degustacja samodzielnie upieczonych ciastek w kształcie serc.
poniedziałek, 02 luty 2015 00:00

Dzień Babci i Dziadka w grupie IV

W dniu 21 stycznia 2015 r. dzieci i panie z grupy IV gościły niezwykłych gości – nasze wspaniałe Babcie i naszych fantastycznych Dziadków. Były wierszyki i piosenki w wykonaniu przedszkolaków oraz wspólne zabawy i tańce.
czwartek, 22 styczeń 2015 00:00

Bal w grupie I

Dzieci wcieliły się w role swoich ulubionych bohaterów i wszystkie razem bawiły się na balu przy muzyce i tańcach.